Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

149,00 €

95,00 €

Dioptrické okuliare Persol PO3142V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: oválne, Rozmery v mm: 45,21,145/ 40, farba: hnedá (Havana), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 127mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Persol PO3142V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: oválne, Rozmery v mm: 45,21,145/ 40, farba: hnedá (Havana), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 127mm.

Elegantné pánske okuliare PERSOL PO3142V od talianskej módnej značky Persol. Zaujímavý minimalistický štýl, tvoria pravidelné hranaté očnice menších rozmerov, a jemne pôsobiace bočnice rovnakej hrúbky. Rám využívajúci vintage dizajn je v klasickej hnedej farbe v škvrnitom vzore, na bočniciach s charakteristickým logom značky v tvare striebornej šípky ("Supreme Arrow"). Komfort pri nosení okuliarov zvyšujú pružné flexi stránice.

Logo okuliare Persol

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

Ako všetky produkty značky aj PERSOL PO3142V v sebe nesie evidentné znaky remeselného spracovania, histórie a odhodlania odlíšiť sa. Ak je váš štýl klasický, vsaďte na kvalitu s týmto jedinečným modelom v retro dizajne.

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol 3142V kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero.

PLUS DARČEK: Kožené puzdro a utierka na okuliare Persol :)

 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 21
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 45
Výška očnice 40
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
45mm
21mm
40mm
145mm
127mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO3142V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...