Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

125,00 €

98,00 €

Dioptrické okuliare PERSOL PO3107V Typewritter edition: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 49,22,145/ 42, farba: hnedá-sivá (Havana Grey Brown), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 26g, celková šírka rámu - 137mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare PERSOL PO3107V Typewritter edition: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 49,22,145/ 42, farba: hnedá-sivá (Havana Grey Brown), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 26g, celková šírka rámu - 137mm.

Výnimočné pánske okuliare PERSOL PO3107Vod talianskej módnej značky Persol z kolekcie Typewritter edition. Persol Typewritter

Tenké línie, kombinácia kov - plast, retro dizajn a farby. Vidíme do detailov premyslený dizajn rámu s jasným odkazom na históriu a dôrazom na remeselnú zručnosť. Oválne očnice sú spojené čiernym kovovým nosníkom, ktorý zvyšuje pružnosť rámu. Unikátne stráničky sú s patentovaným systémom spojenia, ktorý zbezpečuje lepšiu flexibilitu, maximalizuje komfort a prispôsobivosť okuliarov. Na bočniciach nechýba charakteristické logo značky v tvare striebornej šípky ("Supreme Arrow").

Persol Stráničky

Séria modelov "Typewritter edition" je venovaná zlatému obdobiu písania s chrakteristickým dizajnom inšpirovaným symfóniou súčastí písacieho stroja. Z tejto kolekcie je aj kvalitný kúsok PERSOL PO3107V, ktorý dýcha históriou písania, ku ktorému okuliare akosi tak patria.

Logo okuliare Persol

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

Ako všetky produkty značky aj Persol PO3107V v sebe nesie evidentné znaky remeselného spracovania, histórie a odhodlania odlíšiť sa. Vyjadrite aj vy svoj štýl s týmto jedinečným modelom z unikátnej kolekcie Typewritter edition

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol PO3107V kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo PC Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Persol.

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 22
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 49
Výška očnice 42
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
49mm
22mm
42mm
145mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO3107V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...