O nás

Vážený zákazník,

Vitajte na stránkach prvej internetovej očnej optiky na Slovensku eOkuliare.sk. Sme profesionálna očná optika, ktorá ponúka svoje služby na internete od roku 2008. Všetky okuliare sú vyrobené diplomovanými optikmi a na mieru pre zákazníka podľa receptu od očného lekára. Našim cieľom je dať aj spotrebiteľom na Slovensku možnosť kúpiť si kvalitné dioptrické okuliare on-line za nízke ceny! Sme tu aby sme vám poskytli skvelý zákaznícky servis, individuálny prístup a vysoko kvalitné okuliare na predpis za rozumné ceny. Myslíme si, že okuliare by nemali byť drahým luxusom. A veríme, že s nami si môžete dopriať moderné okuliare a azda aj striedať viacero párov podľa príležitostí. Prečo nemať jeden rám do práce, iný na víkend alebo na výnimočné udalosti. Pri takýchto cenách okuliarov a šošoviek...vlastne prečo nie?

Kvalita výrobkov a rýchlosť služieb v spojení s nízkou cenou – to je Vaša online optika eOkuliare.sk

Prečo eOkuliare.sk?

eOkuliare OK3 zo 4 objednávok jednoduchých dioptrických okuliarov odosielame do 3 dní

eOkuliare OKposkytujeme záruku 24 mesiacov a možnosť vrátenia rámu do 30 dní

eOkuliare OKu nás je nákup bezpečný a jednoduchý bez nutnosti registrácie

eOkuliare OKmáme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, aby mal pocit že je náš jediný

eOkuliare OKmoderné rámy + kvalitné dioptrické sklá + rýchly a profesionálny proces výroby = vaše nové eOkuliare

Prečo tak nízke ceny?

Ceny rámov pre dioptrické okuliare na eOkuliare.sk sú výrazne nižšie v porovnaní s cenami v klasickej očnej optike. Mnohokrát ide až o 70% zľavy, pričom treba zdôrazniť že ponúkame často krát rovnaký tovar aký môžete dostať v bežných optikách. Takáto výrazne nižšia cena je možná vďaka vzniknutým úsporám na vysokých nájmoch, zariadení prevádzok a iných nákladoch ktoré my nepremietame do konečnej ceny. My šetríme, vy šetríte. Je to klasický win-win business! 

Internetový predaj dioptrických okuliarov je v zahraničí už bežný a je mimoriadne obľúbený u zákazníkov. Vznik prvého eShopu s dioptrickými okuliarmi na predpis spôsobil revolúciu v celom priemysle a ušetril konečnému spotrebiteľovi nemalé finančné prostriedky. Dnes už aj Vy môžete využívať obrovské zľavy spojené s pohodlím nakupovania, ktoré prináša táto nová forma predaja dioptrických okuliarov. Ponúkame najmodernejšie okuliarové rámy a šošovky, ktoré poskytnú pohodlie pre váš zrak a to za bezkonkurenčne nízke ceny!

Neplaťte navyše, ak nemusíte! Vyskúšajte náš kvalitný a rýchly servis a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom.

Sledujte ako prví všetky naše novinky na Facebooku.

Nahrávám...