Antireflexná vrstva skiel okuliarov — pre váš svieži, uvoľnený zrak

Úlohou antireflexnej vrstvy je zamedziť odrazom a odleskom priamo na povrchu okuliarových skiel resp. okuliarových šošoviek. Šoféri používajúci klasické dioptrické okuliare bez antireflexnej vrstvy dobre poznajú oslnenie priamo na zadnej strane okuliarových skiel keď ich v noci predbieha iné vozidlo so zapnutými reflektormi, alebo čelné oslnenie svetlami oproti idúceho auta. Podobné odrazy a odlesky sa ale vyskytujú aj v bežnom interiéri s elektrickým osvetlením, pri práci v umelo osvetlenej miestnosti za počítačom a podobne. Vďaka antireflexnej vrstve si šetríte zrak pred nadmerným namáhaním svetelnými odleskami, takže si dlhšie udržíte svieže, uvoľnené oči — v interiéri aj v exteriéri.

Antireflexná vrstva

Doprajte svojim očiam okuliare s antireflexnou úpravou

Všetky okuliarové rámy na stránkach online optiky eOkuliare.sk vám vieme dodať ako okuliare s antireflexnou úpravou — dioptrické aj nedioptrické. Prechod zo starých obyčajných okuliarov na moderné okuliare s antireflexnou vrstvou, PC filtrom a 100% UV filtrom bude pre vaše oči komfortným zážitkom s mnohými zdravotnými výhodami. Doprajte si okuliare, ktoré budú chrániť váš zrak.

Ako na to? Vyberte si najprv niektorý z okuliarových rámov:

1/ Dámske rámy na okuliare
2/ Pánske rámy na okuliare
3/ Detské rámy na okuliare

V priebehu objednávky si môžete zvoliť niektorý z balíkov okuliarových “skiel” (= extra tvrdených plastových okuliarových šošoviek s vynikajúcimi optickými vlastnosťami). Balíky Extra, Premium a Exclusive obsahujú aj antireflexnú vrstvu, 100% UV filter a ďalšie špeciálne úpravy. Proces objednávky je veľmi jednoduchý a v tejto chvíli vás delí od vašich nových okuliarov len niekoľko kliknutí. Inšpirujte sa ponukou desiatok moderných okuliarových rámov z eOkuliare.sk, a v prípade otázok nás kontaktujte — ochotne vám poradíme.

TIP: Šošovky (sklá) balíka Extra, sú stenšené okuliarové sklá s antireflexnou vrsvtou. Pre väčšinu dioptrických hodnôt dostupné u nás v cene 19€. Ak chcete kvalitné dioptrické sklá za skvelú cenu - vyberte si balík Extra za 19€. 

Nahrávám...