Dioptrické sklá najvyššej kvality z eOkuliare.sk

Klasické dioptrické sklá sme v rámoch okuliarov nahradili modernými plastovými “sklami”. V podstate ide o super tvrdené plastové dioptrické “sklá” (okuliarové šošovky) s perfektnými optickými vlastnosťami. Oproti klasickým dioptrickým sklám vám prinesú rovnaký optický zážitok, ale aj mnoho výhod.

Plastové dioptrické “sklá” z eOkuliare.sk sú:
●       mimoriadne ľahučké, omnoho ľahšie ako klasické dioptrické sklá,
●       v bežných podmienkach takmer nerozbitné, dokonca aj pri páde okuliarov,
●       vysoko odolné voči poškriabaniu (ide o tvrdený plast špičkovej kvality),
●       sú vhodné ako moderný variant klasických dioptrických skiel do blízka, do diaľky, bifokálnych aj multifokálnych.

Zabudnite na ceny dioptrických skiel a okuliarových rámov z optiky vo vašom meste :)

Okuliarové rámy špičkovej kvality sú u nás často až o 50 % či dokonca 70 % lacnejšie. A my vám do nich zabrúsime (podľa údajov z vášho receptu od očného lekára) a odborne vsadíme plastové dioptrické “sklá”, takže získate vynikajúce nové okuliare s plnou 24-mesačnou zárukou, a ešte pritom ušetríte desiatky eur.

Cenník dioptrických skiel na eOkuliare.sk 

Balík Štandard
Ľahké, tenké, super tvrdené plastové dioptrické “sklá”
10€
(zadarmo, v cene rámu) 
Balík Extra
Ľahké, tenké, super tvrdené plastové dioptrické “sklá”s antireflexnou vrstvou a 100 % UV filtrom
19€
(cena za pár skiel) 
Balík Premium 
Stenčené a odľahčené super tvrdené plastové dioptrické “sklá”, antireflexnou vrstvou a 100 % UV filtrom, PC Filter, Hydrofóbna úprava
39€
(cena za pár skiel)
Balík Exclusive 
Ultra-tenké a ľahké super tvrdené plastové dioptrické “sklá”, antireflexnou vrstvou a 100 % UV filtrom, PC Filter, Hydrofóbna úprava
79€
(cena za pár skiel)

Dioptrické sklá úplne zdarma

Základný balík ŠTANDARD obsahuje plastovú šošovku s indexom lomu 1,5. Znamená to štandardnú hrúbku vhodnú pre dioptrie v rozmedzí hodnôt  +2.00 až –2.00. Pre dioptrie mimo tohto rozsahu odporúčame stenčené šošovky, aby sklá v ráme nepôsobili hrubo. Aplikované štandardne do všetkých rámov zdarma! Cena rámu, už zahŕňa aj cenu týchto šošoviek.
Vyberte si niektorý z nádherných dámskych, pánskych alebo detských rámov na eOkuliare.sk, a ľahučké plastové “sklá” (okuliarové šošovky Standard) k rámu získate zdarma. Dodáme vám teda kompletné nové okuliare len v cene rámu.
Pozn.: Uvedené ceny sú platné pre jednoohniskové okuliarové šošovky na čítanie alebo do diaľky (dioptrické), prípadne nedioptrické.

Kam ďalej? Spravte si radosť prehliadkou moderných, krásnych okuliarových rámov za neuveriteľné ceny:

1 / Dámske rámy na okuliare

2 / Pánske rámy na okuliare

3 / Detské rámy na okuliare

Vyberte si rámik, ktorý sa vám páči. V ďalších krokoch objednávky si zvoľte kategóriu okuliarových skiel (na diaľku, na blízko, bifokálne, multifokálne), typ plastových “skiel” (Standard, Extra, Premium, Exclusive), úpravu (číre, slnečné, samozafarbovacie, polarizačné). Potom zadáte údaje z vášho predpisu (receptu) na dioptrické okuliare od očného lekára. Objednávku odošlete, a hotové okuliare vám doručí až k vám domov pošta alebo kuriér.

ZÁRUKA: Na všetky okuliare z eOkuliare.sk vrátane obsiahnutých dioptrických skiel a rámov poskytujeme plnú zákonnú záruku 24 mesiacov. Nie, nebudete ju potrebovať :) pretože vaše okuliare vám vyrobia a dôkladne skontrolujú profesionálni diplomovaní optici z našej (a veríme, že teraz už aj z vašej) očnej optiky online, a pri dobrom zaobchádzaní vám vydržia mnoho rokov.

Nahrávám...