Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

V eOkuliare.sk sa snažíme zákazníkovi vždy vyhovieť a potešiť ho kvalitným tovarom. Veríme, že budete s vašimi okuliarmi spokojný a budú vám dlho robiť radosť. Ak by ste však z akéhokoľvek dôvodu rozhodli okuliare vrátiť, máte tak možnosť urobiť jednoducho a rýchlo.

Pre vašu maximálnu spokojnosť vám ponúkame možnosť vrátenie tovar do 30 dní odo dňa nákupu. Možnosť vrátenia sa vzťahuje na slnečné okuliare a dioptrické rámy.

Nie je možné vrátiť dioptrické okuliare, resp. dioptrické šošovky vyrobené a zabrúsené do rámu podľa receptu od lekára. Dôvodom je, že dioptrické šošovky je tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek, a nie je možné ich znovu použiť pre iný dioptrický rám.

Najjednoduchší postup pri vrátení tovaru:

Napíšte nám email na obchod@eokuliare.sk číslo vašej objednávky a názov objednaného tovaru, ktorý ste sa rozhodli vrátiť. 

Podmienky vrátenia tovaru:

 • Štandardne nás môžete kontaktovať do 14 dní odo dňa doručenia tovar za účelom vrátenie. Vrátené okuliare musia nám byť doručené späť do 30 dní odo dňa doručenia.
 • Adresa pre vrátenie tovaru:

             APEXA, s.r.o.
             Floriánska 8
             040 01 Košice
             Slovenská Republika

 • Možnosť vrátenia tovaru sa vzťahuje na:
  1. Slnečné okuliare
  2. Dioptrické rámy
  3. Doplnky
 • Vrátený tovar musí byť v pôvodnom neporušenom stave, v originálnom balení so všetkými doplnkami ako bol pôvodne doručení a s pribalenou faktúrou.
 • Nie je možné vrátiť poškodený tovar, okuliare s poškriabanými šošovkami alebo inak znehodnotený tovar.

Nie je možné žiadať úhradu spať za dioptrické sklá (šošovky) vyrobené podľa dioptrických hodnôt zákazníka a zabrúsené do objednaného rámu. Viac v obchodných podmienkach, článok 9. V prípade vrátenie dioptrických okuliarov so zabrúsenými dioptrickými šošovkami sa vrátená suma kráti o cenu šošoviek. Vrátená suma sa tak bude rovnať cene objednaného rámu.

Príklad:
Objednaný tovar: Rám 79€ + šošovky 19€ = 98€
Vrátená suma: Rám 79€

 

Nahrávám...