Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

150,00 €

95,00 €

Dioptrické okuliare Persol PO8359V Grey: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: kov / acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 53,19,145/ 39, farba: sivo-hnedá / šedá (Brown / Beige Tortoise), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 140mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Persol PO8359V Grey: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: kov / acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 53,19,145/ 39, farba: sivo-hnedá / šedá (Brown / Beige Tortoise), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 140mm.

Luxusné pánske okuliare PERSOL PO8359V Grey od talianskej módnej značky Persol vyjadrujúce elaganciu a zmysel pre dizajn. Klasický štýl kombinuje plastové a kovové časti, vďaka čomu nám rám ponúka nosník nastaviteľný na mieru. Model je dostupný vo viacerých farbách. Tento variant je v krásnej sivo hnedej s matnými šedými kovovými prvkami.

Persol nosník

Ako každý model Persol aj PO8359V má bočnice s patentovaným systémom Meflecto, ktorý zabezpečuje flexibilitu a maximalizuje komfort pri nosení. Na bočniciach vidíme charakteristické logo značky v tvare striebornej šípky ("Supreme Arrow").

 

 

 

  • Model PERSOL PO8359V Grey s označením Hand Made in Italy
  • Patentovaný systém Meflecto na stráničkách
  • Nastaviteľný nosník pre lepšiu univerzálnosť
  • Dodávané s koženým púzdrom Persol a utierkou
  • Sivo hnedá tónovaná farba, matné kovové prvky vo farbe gun

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

Logo okuliare Persol

Ako všetky produkty značky aj PERSOL PO8359V Grey v sebe nesie evidentné znaky remeselného spracovania, histórie a odhodlania odlíšiť sa. Luxusný model PO8359V v klasickom štýle, retro dizajne a farbách.

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol PO8359V Grey kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Persol :)

 

 

EAN Nedefinované
Farba Sivá
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 53
Výška očnice 39
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
53mm
19mm
39mm
145mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO8359V Grey

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...