Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

125,00 €

90,00 €

Dioptrické okuliare PERSOL PO3046V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast) / kov, Tvar: oválne, Rozmery v mm: 49,21,140/ 41, farba: oranžovo-hnedá (očnice) / matná strieborná - stránice, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 17g, celková šírka rámu - 137mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare PERSOL PO3046V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast) / kov, Tvar: oválne, Rozmery v mm: 49,21,140/ 41, farba: oranžovo-hnedá (očnice) / matná strieborná - stránice, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 17g, celková šírka rámu - 137mm.

Výnimočné pánske okuliare PERSOL PO3046V od talianskej módnej značky Persol z kolekcie Reflex Edition. Persol venoval špeciálnu edíciu fotoaparátom s vintage lookom. Okuliare venované a vytvorené pre ľudí s vášnou pre fotografiu a dizajnované v tomto duchu.

Persol Reflex Edition

Model PO3046V ponúka jemný sofistikovaný dizajn s dôrazom na kvalitné remeselné spracovanie. Plastové očnice v oválnom retro tvare sú spojené kovovým nosníkom v matnej striebornej farbe. Jemné stráničky s tradičnými prvkami Persol sú rovnako sfarbené.

Rám v modernom retro štýle je v klasickej hnedej (Terra si Siena) farbe, na bočniciach s charakteristickým logom značky v tvare striebornej šípky ("Supreme Arrow"). Komfort pri nosení okuliarov zvyšujú pružné flexi stránice.

Logo okuliare Persol

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

Ako všetky produkty značky aj PERSOL PO3046V v sebe nesie evidentné znaky remeselného spracovania, histórie a odhodlania odlíšiť sa. Vyjadrite aj vy svoj štýl s týmto jedinečným modelom v retro dizajne.  

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol PO3046V kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Persol :)

EAN Nie
Farba Hnedá
Šírka nosníka 21
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 49
Výška očnice 41
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
49mm
21mm
41mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO3046V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...