Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

169,00 €

104,90 €

Pánske dioptrické okuliare KENZO KZ4170: plastový celo-očnicový rám, tvar: hranatý, farby: Hnedá (Havana Dark) , Multifokálne sklá: Áno,  FLEX: Áno, Hmotnosť: 26g.


Moderné pánske okuliare KENZO KZ4170 sú obľúbeným modelom od francúzskej značky KENZO. Pánsky celorám s obdĺžnikovými očnicami a širšími stráničkami v hnedej farbe a škvrnitom vzore.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Pánske dioptrické okuliare KENZO KZ4170: plastový celo-očnicový rám, tvar: hranatý, farby: Hnedá (Havana Dark) , Multifokálne sklá: Áno,  FLEX: Áno, Hmotnosť: 26g. Made in France

Moderné pánske okuliare KENZO KZ4170 sú obľúbeným modelom od francúzskej značky KENZO. Pánsky celorám s obdĺžnikovými očnicami a širšími stráničkami v hnedej farbe a škvrnitom vzore. Stránice sú s flexom pre zvýšený komfort pri nosení a po ich okraji nájdeme logo značky KENZO.

Kvalitný model KZ4170 od značky KENZO v klasickom dizajne aj farbách je skutočným evergreenom a bude vždy moderný.

Kenzo je francúzsky luxusný dom založený v roku 1970 japonským dizajnérom Kenzo Takadou. Dnes je to medzinárodná značka luxusného tovaru, ktorú vlastní materská spoločnosť LVMH, ktorá kúpila značku v roku 1993. Kenzo ako značka má históriu bohatú a fascinujúcu. Nová kolekcia okuliarov predstavuje mladý duch a zmysel pre zábavu a inakosť. Vyniknite, odlíšte sa od davu a vyjadrite svoju osobnosť s okuliarmi KENZO.

Logo Okuliare KENZO

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu KENZO KZ4170 dioptrické alebo okuliarové šošovky podľa svojho vkusu. Optik odporúča naše balíky skiel - Extra, Premium a Exclusive s antireflexom a povrchovými úpravami.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare KENZO  + utierka na sklá :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 55
Výška očnice 31
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
55mm
18mm
31mm
145mm
139mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare KENZO KZ4170

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...