Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

98,00 €

72,40 €

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1314: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: obdĺžnikový, farba: hnedo-zelená, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 16g.


Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1314 sú moderným rámom v trendovom dizajne z kvalitných materiálov. Plastové tmavo-hnedé stránice so svetlo-hnedými plastovými obrubami pôsobia striedmo, ale veľmi elegantne. Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1314: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: obdĺžnikový, farba: hnedo-zelená, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 16g.

Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1314 sú moderným rámom v trendovom dizajne z kvalitných materiálov. Plastové tmavo-hnedé stránice so svetlo-hnedými plastovými obrubami pôsobia striedmo, ale veľmi elegantne. Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň. Rám TIMBERLAND TB1314 je minimalisticky dizajnovaný, dostatočne pevný ale ľahký, hmotnosť iba 16 gramov hovorí za všetko. Celková šírka rámu je 138 mm.

Logo Timberland

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu TIMBERLAND TB1314 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, s filtrom UV 400 alebo PC filtrom. Odporúčame balíky šošoviek Extra s antireflexom, alebo Premium pre vyššie dioptrie.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Timberland
52mm
15mm
35mm
140mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare TIMBERLAND TB1314

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...