Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

130,00 €

98,00 €

Dioptrické okuliare Persol PO7092V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: kov, Tvar: oválne, Rozmery v mm: 48,19,145/ 42, farba: sivá / hnedá (Tortoise Brown Ice), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 22g, celková šírka rámu - 130mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Persol PO7092V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: kov, Tvar: oválne, Rozmery v mm: 48,19,145/ 42, farba: sivá / hnedá (Tortoise Brown Ice), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 22g, celková šírka rámu - 130mm.

Unikátne pánske okuliare PERSOL PO7092V od talianskej módnej značky Persol vyjadrujúcej elaganciu a zmysel pre dizajn. Elegantný, konzervatívny ale veľmi štýlový dizajn vám ponúka tento model od Persolu. Tenké línie kovového rámu sú tvorené oválnymi očnicami spojené vrúbkovaným nosníkom, typickým dizajnovým prvkom značky. Tenké stráničky sú dostatočne pružné, oživené logom. Charakteristické logo značky je v tvare striebornej šípky ("Supreme Arrow"). Rám je menších rozmerov, ale výborne sedí a drží svoj tvar. Tento variant dokonale kombinuje šedé a hnedé farby v matnej povrchovej úprave.

Logo okuliare Persol

  • Model PERSOL PO7092V s označením Made in Italy
  • Dodávané s koženým púzdrom Persol a utierkou
  • Sivo hnedá matná farba
  • Užšie rozmery rámu 48, 19 - 145 mm,

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol PO7092V kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Persol :)

 

 

 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 48
Výška očnice 42
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
48mm
19mm
42mm
145mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO7092V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...