Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

130,00 €

98,00 €

Dioptrické okuliare Persol PO8359V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: kov / acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 51,19,145/ 37, farba: strieborná / karamelová (Terra di Siena), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 137mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Persol PO8359V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál: kov / acetát (plast), Tvar: Retro, Rozmery v mm: 51,19,145/ 37, farba: strieborná / karamelová (Terra di Siena), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 25g, celková šírka rámu - 137mm.

Luxusné pánske okuliare PERSOL PO8359V od talianskej módnej značky Persol vyjadrujúce elaganciu a zmysel pre dizajn. Klasický štýl kombinuje plastové a kovové časti, vďaka čomu nám rám ponúka nosník nastaviteľný na mieru. Model je dostupný vo vicerých farbách. Tento variant je v tónovanej svelto hnedej (karamelovej) so striebornými kovovými prvkami.

Persol nosník

Ako každý model Persol aj PO8359V má bočnice s patentovaným systémom Meflecto, ktorý zabezpečuje flexibilitu a      maximalizuje komfort pri nosení. Na bočniciach vidíme charakteristické logo značky v tvare striebornej šípky ("Supreme  Arrow").

 

 

 

  • Model PERSOL PO8359V s označením Hand Made in Italy
  • Patentovaný systém Meflecto na stráničkách
  • Nastaviteľný nosník pre lepšiu univerzálnosť
  • Dodávané s koženým púzdrom Persol a utierkou

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

Logo okuliare Persol

Ako všetky produkty značky aj PERSOL PO 8359V v sebe nesie evidentné znaky remeselného spracovania, histórie a odhodlania odlíšiť sa. Luxusný model PO8359V v klasickom štýle, retro dizajne a farbách.

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol PO8359V kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Persol :)

EAN Nie
Farba Hnedá
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 51
Výška očnice 37
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
51mm
19mm
37mm
145mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO8359V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...