Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

125,00 €

100,00 €

Dioptrické okuliare Persol PO3175V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Aviator, Rozmery v mm: 52,19,145/ 42, farba: hnedá / modrá (Terra e Oceano), Flex: áno, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 22g, celková šírka rámu - 135mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Persol PO3175V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Aviator, Rozmery v mm: 52,19,145/ 42, farba: hnedá / modrá (Terra e Oceano), Flex: áno, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 22g, celková šírka rámu - 135mm.

Elegantný pánsky model okuliarov PERSOL PO3175V od talianskej módnej značky Persol. Retro štýl kombinuje tradičný prístup s modernými prvkami a v duchu značky Persol vyjadruje eleganciu a taliansky dizajn. Plastový rám je tvorený priamymi líniami, oválnymi očnicami s dvojitým nosníkom a úzkymi bočnicami. Ako každý model Persol aj PO3175V má bočnice s patentovaným systémom Meflecto, ktorý zabezpečuje flexibilitu a maximalizuje komfort pri nosení. Na bočniciach vidíme charakteristické logo značky v tvare striebornej šípky ("Supreme Arrow"). Model je v tónovanej hnedej farbe, ktorá na očniciach  prechádza do modrej.

Persol nosník

 

 

 

 

 

  • Model PERSOL PO3175V s označením Hand Made in Italy
  • Patentovaný systém Meflecto na stráničkách
  • Dodávané s koženým púzdrom Persol a utierkou

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

Logo okuliare Persol

Ako všetky produkty značky aj PERSOL PO3175V v sebe nesie evidentné znaky remeselného spracovania, histórie a odhodlania odlíšiť sa. Moderná elegancia to je model PO3175V vo svojom dizajne aj farbách.

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol PO3175V kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Persol :)

 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 52
Výška očnice 42
Tvar Aviator
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
52mm
19mm
42mm
145mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO3175V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...