Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

119,00 €

95,00 €

Dioptrické okuliare Persol PO3131V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: hranatý, Rozmery v mm: 54,18,145/ 35, farba: hnedá (Dark Havana), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 28g, celková šírka rámu - 138mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Persol PO3131V: pánsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: hranatý, Rozmery v mm: 54,18,145/ 35, farba: hnedá (Dark Havana), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 28g, celková šírka rámu - 138mm.

Elegantný pánsky model okuliarov PERSOL PO3131 V od talianskej módnej značky Persol. Klasický minimalistický štýl v retro črtoch privedený k dokonalosti tradičným prístupom taliankeho dizajnu značky Persol. Plastový rám s hranatými očnicami v mierne širších líniách pre zdôraznenie dizajnu. PO3131V je naozaj moderne spracovaný tradičný pánsky okuliarový štýl. Ako každý model Persol aj PO3131V má bočnice s patentovaným systémom Meflecto, ktorý zabezpečuje flexibilitu a maximalizuje komfort pri nosení. Na bočniciach vidíme charakteristické logo značky v tvare striebornej šípky ("Supreme Arrow") a nápis Persol na konci. Model je v tónovanej hnedej farbe, so striebornými kovovými prvkami.

Persol nosník

 

 

 

 

 

  • Model PERSOL PO3131V s označením Hand Made in Italy
  • Klasický pánsky okuliarový rám v modernom spracovaní
  • Patentovaný systém Meflecto na stráničkách
  • Dodávané s koženým púzdrom Persol a utierkou

Spoznajte Persol, talianskú luxusnú značku, ktorá je právom známa ako výrobca jedných z najkvalitnejších slnečných okuliarov a okuliarových rámom.  Nie len nezameniteľné logo v tvare striebornej šípky ale aj stále využívanie ich vintage štýlu aj v modernom dizajne drží značku na vrchole popularity. Kultúra značky vyúsťuje do osobnostného umeleckého prejavu Persol vo výrobe svojich unikátnych štýlov slnečných dioptrických okuliarov.

Logo okuliare Persol

Ako všetky produkty značky aj PERSOL PO3131V v sebe nesie evidentné znaky remeselného spracovania, histórie a odhodlania odlíšiť sa. PO3131V je evergreenom v pánskej okuliarovej móde s pečaťou špičkovej talianskej dizajnovej školy od Persolu.

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Persol PO3131V kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Persol :)

 

 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 54
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Persol
54mm
18mm
35mm
145mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Persol PO3131V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...