Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

125,00 €

Dioptrické okuliare Land Rover Spencer : pánsky celo-očnicový rám, Materiál: nehrdzavejúca oceľ, Tvar: hranaté, Rozmery v mm: 56, 18,145/ 35 farba: olivová/ matná, Flex: áno, Multifokálne sklá: áno, Hmotnosť: 28g, celková šírka rámu - 140mm.


Elegantný pánsky model okuliarov Land Rover Spencer od britskej legendárnej značky Land Rover. Spencer je spoľahlivou voľbou v pánskej okuliarovej móde a ponúka ľahkú eleganciu so športovým lookom. Hranatý rám s dostatočne veľkými očnicami v tenkým líniách pôsobí decentne a rozvážne.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Land Rover Spencer : pánsky celo-očnicový rám, Materiál: nehrdzavejúca oceľ, Tvar: hranaté, Rozmery v mm: 56, 18,145/ 35 farba: olivová/ matná, Flex: áno, Multifokálne sklá: áno, Hmotnosť: 28g, celková šírka rámu - 140mm.

Elegantný pánsky model okuliarov Land Rover Spencer od britskej legendárnej značky Land Rover. Spencer je spoľahlivou voľbou v pánskej okuliarovej móde a ponúka ľahkú eleganciu so športovým lookom. Hranatý rám s dostatočne veľkými očnicami v tenkým líniách pôsobí decentne a rozvážne. Tenké stránice s flexom sú s vygravírovaným logom. Zvolená zelená (olivová) farba typická pre Land Rover je v atraktívnom matnom vzhľade. 

  • Model Land Rover Edgar
  • Logo Land Rover na stráničkách
  • Stráničky s flexom

Logo Land Rover

Po celé desaťročia sa Land Rover spája s talentom, dobrodružstvom a úžasnou prírodou. Land Rover Eyewear, ktorý vychádza z rovnakých princípov dizajnu, spája špičkovú estetiku, technické inovácie a vynikajúcu kvalitu.

TIP: Vyberte si k pánskemu rámu Land Rover Spencer kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Blue Zero. 

PLUS DARČEK: Púzdro a utierka na okuliare Land Rover:) 

EAN Nedefinované
Farba Olivová
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 56
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Pánske
Značka Land Rover
56mm
18mm
35mm
145mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Land Rover Spencer

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...