Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

220,00 €

149,00 €

Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC5044: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: čierna, Multifokálne skla: Áno, Hmotnosť: 30g. Made in Italy


Luxusné dámske okuliare Roberto Cavalli RC5044 od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Aj tento model retro štýle Cat Eye zaujme elegantným dizajnom a krásne zladenými farbami. Celý rám je ladený v odtieňoch hnedej, so škrvrnitým oydobným prvkom na očniciach aj strániciach. Stránice sú s flexom a nápisom roberto cavalli. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC5044: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: čierna, Multifokálne skla: Áno, Hmotnosť: 30g. Made in Italy

Luxusné dámske okuliare Roberto Cavalli RC5044 od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Aj tento model retro štýle Cat Eye zaujme elegantným dizajnom a krásne zladenými farbami. Celý rám je v čiernej farbe s matnými aj lesklými časťami. Stránice sú s flexom a nápisom roberto cavalli. 

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Šírka nosníka - 16 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Výška očnice - 36 mm 
  • Celková šírka rámu - 138 mm

Roberto Cavalli je synonymom radosti, optimizmu a úspechu. Talianska značka Roberto Cavalli predstavuje životný štýl, ktorý je nekonformný a slobodný, zmyselný a vždy zvodný. V okuliaroch RC nachádzame mix tradičných remeselníckych prístupov a novátorských experimentov s viditeľným odkazom k prírode. Taký je aj špecifický model RC5044, s ktorým upútate a potešíte seba aj okolie.

 Logo Roberto Cavalli

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu Roberto Cavalli RC5044 kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Roberto Cavalli :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 36
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske
Značka Roberto Cavalli
54mm
16mm
36mm
140mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare Roberto Cavalli RC5044

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...