Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

149,00 €

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ4184: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: hranatý, Farba: čierna / červená , Flex: Áno, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 23g. Made in France


Moderné dámske okuliare KENZO KZ4184 sú od francúzskej módnej značky KENZO, ktorú charakterizuje mladosť a radosť zo života. Dámsky celorám s obdĺžnikovými očnicami a širšími stráničkami v atraktívnej farebnej kombinácií.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ4184: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: hranatý, Farba: čierna / červená , Flex: Áno, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 23g. Made in France

Moderné dámske okuliare KENZO KZ4184 sú od francúzskej módnej značky KENZO, ktorú charakterizuje mladosť a radosť zo života. Dámsky celorám s obdĺžnikovými očnicami a širšími stráničkami v atraktívnej farebnej kombinácií. Očnice sú v čiernom gradiente, ktoré prechádzajú do čierných stráničiek zdobených 3D logom značky. Celý rám je z hornej časti červený. Stránice sú s flexom pre zvýšený komfort pri nosení.     

Kvalitný model KZ4184 od značky KENZO v klasickom dizajne aj farbách bude vždy moderný.

  • Priemer očnice - 53 mm
  • Šírka nosníka - 17 mm
  • Dĺžka stránice - 145 mm
  • Výška očnice - 31  mm 
  • Celková šírka rámu - 133 mm

Kenzo je francúzsky luxusný dom založený v roku 1970 japonským dizajnérom Kenzo Takadou. Dnes je to medzinárodná značka luxusného tovaru, ktorú vlastní materská spoločnosť LVMH, ktorá kúpila značku v roku 1993. Kenzo ako značka má históriu bohatú a fascinujúcu. Nová kolekcia okuliarov predstavuje mladý duch a zmysel pre zábavu a inakosť. Vyniknite, odlíšte sa od davu a vyjadrite svoju osobnosť s okuliarmi KENZO.

Logo Okuliare KENZO

Zvoľte si okuliarové šošovky.

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu KENZO KZ4184 kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare KENZO  + utierka na sklá :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 53
Výška očnice 31
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
53mm
17mm
31mm
145mm
133mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ4184

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...