Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

175,00 €

115,00 €

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2246: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Wayfarer, Farba: modrá / hnedá-korytnačí vzor, Flex: nie, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 27g.


Výnimočné dámske okuliare KENZO KZ2246 sú od francúzskej módnej značky KENZO, ktorú charakterizuje mladosť a radosť zo života.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2246: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Wayfarer, Farba: modrá / hnedá-korytnačí vzor, Flex: nie, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 27g.

Výnimočné dámske okuliare KENZO KZ2246 sú od francúzskej módnej značky KENZO, ktorú charakterizuje mladosť a radosť zo života. Veselý je aj dizajn okuliarov KENZO KZ2246, ktorý sa od štýlu Wayfarer líši rozšírenými stránicami, na ktorých je viditeľné logo KENZO. Rám je vyrobený z ľahkého acetátu, v atraktívnej farebnej kombinácii. Očnice sú v modrej farbe a stráničky v hnedom škvrnitom vzore.

Jednoduchý ale dokonalý štýl Wayfarer s jemne upraveným dámskym lookom, to je klasika -  model KENZO KZ2246.

  • Priemer očnice - 52 mm
  • Šírka nosníka - 17 mm
  • Dĺžka stránice - 135 mm
  • Výška očnice - 40  mm 
  • Celková šírka rámu - 135 mm

Kenzo je francúzsky luxusný dom založený v roku 1970 japonským dizajnérom Kenzo Takadou. Dnes je to medzinárodná značka luxusného tovaru, ktorú vlastní materská spoločnosť LVMH, ktorá kúpila značku v roku 1993. Kenzo ako značka má históriu bohatú a fascinujúcu. Nová kolekcia okuliarov predstavuje mladý duch a zmysel pre zábavu a inakosť. Vyniknite, odlíšte sa od davu a vyjadrite svoju osobnosť s okuliarmi KENZO.

Logo Okuliare KENZO

Zvoľte si okuliarové šošovky.

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu KENZO KZ2246 kvalitné a dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare KENZO  + utierka na sklá :)

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 52
Výška očnice 40
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
17mm
40mm
135mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2246

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...