Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

125,00 €

64,50 €

Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML115V: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Obdĺžnikový, farba: Hnedá / škvrnitý vzor, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno


Okuliare Love Moschino ML115V zaujmú klasickým dizajnom  s veselými detailnými prvkami a farbami. Obdĺžnikové očnice so širšími stráničkami s logom značky Love Moschino.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML115V: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Obdĺžnikový, farba: Hnedá / škvrnitý vzor, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno

Okuliare Love Moschino ML115V zaujmú klasickým dizajnom  s veselými detailnými prvkami a farbami. Obdĺžnikové očnice so širšími stráničkami s logom značky Love Moschino. Stránice sú spojené s očnicami flexom čo im umožňuje pružnejší pohyb a pohodlnejšie nasádzanie rámu. Rám okuliarov je v hnedom vzore so žltými škvrnami, vyrobený z kvalitného acetátu (plast).

  • Priemer očnice - 53 mm
  • Šírka nosníka - 17 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Výška očnice - 35  mm 
  • Celková šírka rámu - 140 mm

 MOSCHINO je luxusný taliansky módny dom, založený v roku 1983 Francom Moschinom. Značka je známa svojím excentrickým nezvyčajným dizajnom, ľahko rozoznateľným a identifikovateľným. Zaujímavý dizajn so zmyslom pre humor a iróniu, aj tak je známa značka ktorá ponúka niekoľko módnych línií, hlavne Moschino a Love Moschino. Okuliare Moschino sú zábavné, moderné s úžasnými detailami a pútavými farbami.

 Logo Love Moschino - eOkuliare.sk

 

 

 

Zvoľte si okuliarové šošovky

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Love Moschino ML115V dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu. Odporúčame šošovky s antireflexom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Love Moschino :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 53
Výška očnice 36
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
53mm
17mm
36mm
140mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML115V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...