Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

129,00 €

78,70 €

Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML081V  - dámsky okuliarový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, farba: Červená / škvrnitý vzor, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno


Okuliare Love Moschino ML081V je dámsky okuliarový rám v retro dizajne z módnej dielne MOSCHINO. Na prvý pohľad zaujme či už retro tvarmi v štýle Cat-Eye alebo sexy červenou farebnou kombináciou v škvrnitom vzore. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML081V  - dámsky okuliarový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, farba: Červená / škvrnitý vzor, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno

Okuliare Love Moschino ML081V je dámsky okuliarový rám v retro dizajne z módnej dielne MOSCHINO. Na prvý pohľad zaujme či už retro tvarmi v štýle Cat-Eye alebo sexy červenou farebnou kombináciou v škvrnitom vzore. Veľké očnice so širšími stráničkami s logom značky Love Moschino. Stránice sú spojené s očnicami flexom čo im umožňuje pružnejší pohyb a pohodlnejšie nasádzanie rámu. Rám okuliarov je v červenom vzore so škvrnami, vyrobený z kvalitného acetátu (plast).

Zaujme dámy, ktoré majú vzťah ku kráse, dizajnu a chcú byť moderné, lebo presne takýto je model okuliarov Love Moschino ML081V.

  • Priemer očnice - 53 mm
  • Výška očnice - 33 mm
  • Šírka nosníka - 15 mm
  • Dĺžka stáničky - 140 mm
  • Celková šírka rámu - 134 mm

MOSCHINO je luxusný taliansky módny dom, založený v roku 1983 Francom Moschinom. Značka je známa svojím excentrickým nezvyčajným dizajnom, ľahko rozoznateľným a identifikovateľným. Zaujímavý dizajn so zmyslom pre humor a iróniu, aj tak je známa značka ktorá ponúka niekoľko módnych línií, hlavne Moschino a Love Moschino. Okuliare Moschino sú zábavné, moderné s úžasnými detailami a pútavými farbami.

 Logo Love Moschino - eOkuliare.sk

 

 

 

Zvoľte si okuliarové šošovky

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Love Moschino ML081Vdioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu. Odporúčame šošovky s antireflexom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Love Moschino :)

EAN Nedefinované
Farba Červená
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 53
Výška očnice 33
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Nie
53mm
15mm
33mm
140mm
134mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML081V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...