Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

210,00 €

140,00 €

Dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC5038: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (stráničky - s nápadnym detailom), Tvar: Cat-Eye, Farba: Dark Havana, Multifokálne skla: Áno, Hmotnosť: 28g. Made in Italy


Luxusné dámske okuliare Roberto Cavalli RC5038 od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Moderný dioptrický rám v retro štýle Cat Eye zaujme už na prvý pohľad inšpiratívnym dizajnom. Očnice v cat-eye štýle, ale mierne hranaté. Stránice s flexom pre maximálne pohodlie. Po okrajoch nápis roberto cavalli s ozdobnými guľôčkami je výrazný elegantný detial. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC5038: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: acetát (stráničky - s nápadnym detailom), Tvar: Cat-Eye, Farba: Dark Havana, Multifokálne skla: Áno, Hmotnosť: 28g. Made in Italy

Luxusné dámske okuliare Roberto Cavalli RC5038 od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Moderný dioptrický rám v retro štýle Cat Eye zaujme už na prvý pohľad inšpiratívnym dizajnom. Očnice v cat-eye štýle, ale mierne hranaté. Stránice s flexom pre maximálne pohodlie. Po okrajoch nápis roberto cavalli s ozdobnými guľôčkami je výrazný elegantný detial. 

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Šírka nosníka - 16 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Výška očnice - 35  mm 
  • Celková šírka rámu - 134 mm

Roberto Cavalli je synonymom radosti, optimizmu a úspechu. Talianska značka Roberto Cavalli predstavuje životný štýl, ktorý je nekonformný a slobodný, zmyselný a vždy zvodný. V okuliaroch RC nachádzame mix tradičných remeselníckych prístupov a novátorských experimentov s viditeľným odkazom k prírode. Taký je aj špecifický model RC5038, s ktorým upútate a potešíte seba aj okolie.

 Logo Roberto Cavalli

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu Roberto Cavalli RC5038 kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Roberto Cavalli :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 55
Výška očnice 35
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske
Značka Roberto Cavalli
55mm
16mm
35mm
140mm
134mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare Roberto Cavalli RC5038

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...