Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

200,00 €

145,00 €

Dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC5023: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: kov / acetát (stráničky - s nápadnym detailom), Tvar: Cat-Eye, Farba: hnedá / béžová, Multifokálne skla: Áno, Flex: Áno Hmotnosť: g. Made in Italy


Imidžové dámske okuliare Roberto Cavalli RC5023 od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Dokonalý dizajn rámu, ideálne volené farby a kombinácia kovu a palstu robí tieto okuliare výnimočnými. Krásne vykrojené očnice, v spodnej časti s kovovou obrubou, prechádzajú k zdobeným stráničkam s logom RC v zlatej farbe. Stránice sú s flexom, pre pohodlnejšiu manipuláciu. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC5023: dámsky celo-očnicový rám, Materiál: kov / acetát (stráničky - s nápadnym detailom), Tvar: Cat-Eye, Farba: hnedá / béžová, Multifokálne skla: Áno, Flex: Áno Hmotnosť: 30 g. Made in Italy

Imidžové dámske okuliare Roberto Cavalli RC5023 od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Dokonalý dizajn rámu, ideálne volené farby a kombinácia kovu a palstu robí tieto okuliare výnimočnými. Krásne vykrojené očnice, v spodnej časti s kovovou obrubou, prechádzajú k zdobeným stráničkam s logom RC v zlatej farbe. Stránice sú s flexom, pre pohodlnejšiu manipuláciu. 

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Šírka nosníka - 16 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Výška očnice - 35  mm 
  • Celková šírka rámu - 134 mm

Roberto Cavalli je synonymom radosti, optimizmu a úspechu. Talianska značka Roberto Cavalli predstavuje životný štýl, ktorý je nekonformný a slobodný, zmyselný a vždy zvodný. V okuliaroch RC nachádzame mix tradičných remeselníckych prístupov a novátorských experimentov s viditeľným odkazom k prírode. Taký je aj špecifický model RC5023, s ktorým upútate a potešíte seba aj okolie.

 Logo Roberto Cavalli

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu Roberto Cavalli RC5023 kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Roberto Cavalli :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 40
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske
Značka Roberto Cavalli
54mm
18mm
40mm
140mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare Roberto Cavalli RC5023

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...