Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

125,00 €

88,00 €

Značkové dioptrické okuliare DIESEL DL5115: dámsky celo-očnicový rám, materiál: plast / kov, Tvar: Wayfarer, farba: imitácia dreva / hnedá, Multifokálne sklá: áno, Hmotnosť: 33g.


Diesel DL5115 je dámsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Wayfarer s veľkými očnicami.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare DIESEL DL5115: dámsky celo-očnicový rám, materiál: plast / kov, Tvar: Wayfarer, farba: imitácia dreva / hnedá, Multifokálne sklá: áno, Hmotnosť: 33g.

Diesel DL5115 je dámsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Wayfarer s veľkými očnicami. Stráničky sú v hnedej farbe s logom DIESEL a piatimi otvormi čo pôsobí netradične a atraktívne.

Doprajte si aj vy jeden klasický model, ktorý je populárny už od 50 rokov minulého storočia až do dnes. Navyše s modernými prvkami a imidžom štýlovej značky.
Okuliare Diesel
Diesel vidí a interpretuje veci okolo nás odlišne a spája tých ktorí to vidia podobne. Vytvor si aj ty vlastnú cestu a odlíš sa na ulici so značkou DIESEL.

Vyberte si okuliarové šošovky

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Diesel DL5115 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, s antireflexom alebo PC filtrom. Odporúčame stenčené sklá s antireflexom v balíkoch Extra, Premium ale Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare DIESEL :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 54
Výška očnice 40
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Diesel
54mm
16mm
40mm
145mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Diesel DL5115

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...