Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

129,00 €

79,00 €

Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML088V  - dámsky okuliarový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, farba: sivá, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 27g.


Okuliare Love Moschino ML088V je dámsky okuliarový rám v retro dizajne z módnej dielne MOSCHINO. Na prvý pohľad zaujme či už retro tvarmi v štýle Cat-Eye alebo farebnou kombináciou. Veľké očnice so širšími stráničkami sú v sivej farbe, ozdobené logom značky Love Moschino a nápadným čierno-bielym pruhovaným vzorom.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML088V  - dámsky okuliarový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, farba: sivá, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 27g.

Okuliare Love Moschino ML088V je dámsky okuliarový rám v retro dizajne z módnej dielne MOSCHINO. Na prvý pohľad zaujme či už retro tvarmi v štýle Cat-Eye alebo farebnou kombináciou. Veľké očnice so širšími stráničkami sú v sivej farbe, ozdobené logom značky Love Moschino a nápadným čierno-bielym pruhovaným vzorom. Stránice sú spojené s očnicami flexom čo im umožňuje pružnejší pohyb a pohodlnejšie nasádzanie rámu. Rám okuliarov je vyrobený z kvalitného acetátu (plast).

Zaujme dámy, ktoré majú vzťah ku kráse, dizajnu a chcú byť moderné, lebo presne takýto je model okuliarov Love Moschino ML088V.

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Výška očnice - 38 mm
  • Šírka nosníka - 15 mm
  • Dĺžka stáničky - 135 mm
  • Celková šírka rámu - 135 mm

MOSCHINO je luxusný taliansky módny dom, založený v roku 1983 Francom Moschinom. Značka je známa svojím excentrickým nezvyčajným dizajnom, ľahko rozoznateľným a identifikovateľným. Zaujímavý dizajn so zmyslom pre humor a iróniu, aj tak je známa značka ktorá ponúka niekoľko módnych línií, hlavne Moschino a Love Moschino. Okuliare Moschino sú zábavné, moderné s úžasnými detailami a pútavými farbami.

 Logo Love Moschino - eOkuliare.sk

 

 

 

Zvoľte si okuliarové šošovky

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Love Moschino ML088Vdioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu. Odporúčame šošovky s antireflexom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Love Moschino :)

EAN Nedefinované
Farba Sivá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 54
Výška očnice 38
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
54mm
15mm
38mm
135mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML088V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...