Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

38,50 €

19,50 €

Slnečné okuliare Eleven Miami 2591 Silver: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba: Strieborná / Čierna, Modrá, Materiál: Kov/Plat, Šošovky: Šedé zrkadlové.


Eleven Miami 2591 Silver sú štýlovým modelom z novej kolekcie slnečných okuliarov výrobcu FLOATS zo slnečného Miami. Kovový plný rám s veľkými očnicami v štýle Cat-Eye s plastovým lemovaním na vonkajších okrajoch pre zvýraznenie štýlu.


Výrazný a neprehliadnuteľný coolový štýl okuliarov 11 Miami, s ktorým zaručene upútate.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare Eleven Miami 2587 Blue: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: Strieborná, Materiál: Kov, Šošovky: modré zrkadlové.

Eleven Miami 2587 Blue sú štýlovým modelom z novej kolekcie slnečných okuliarov výrobcu FLOATS zo slnečného Miami. Kovový plný rám s výraznými veľkými očnicami v štýle lenoniek, len s vačším priemerom skliel. Vpredu sú očnice spojené prepážkou pre zvýraznenie štýlu a dodávajú rámu špecifický vzhľad.

Výrazný a neprehliadnuteľný coolový štýl okuliarov 11 Miami, s ktorým zaručene upútate.  Kovový rámik je v striebornej farbe s tenkými líniami na očniciah aj stráničkách. Čierna farba skiel sa výborne dopĺňa so strieborným rámom. Okuliare svojimi dostatočne veľkými sklami dokonale chránia oči pred slnečným žiarením zo všetkých strán.

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie spať a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

  

Nech je váš štýl akýkoľvek, moderný alebo retro, okuliare Eleven Miami v sebe spájajú spájajú históriu a moderné prvky. Preto si ich obľúbite a budú sa vám hodiť. Už len si vybrať farbu. Tento variant ponúkame v atraktívnej zlatej v kombinácii s čiernou.

  • strieborná farba rámiku
  • farba skiel modrá - zrkadlová
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia

Moderná alternatíva lenoniek - dámsky model Eleven Miami 2587 Blue, to je tá pravá voľba ak chcete upútať a potešiť sa niečím netradičným.

EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 150
Priemer očnice 54
Výška očnice 54
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
54mm
18mm
54mm
150mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare Eleven Miami 2587 Blue

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...