Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

25,00 €

16,50 €

Slnečné okuliare Eleven Miami 2576 Purple: Unisex slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: čierna, Farba skiel: fialová-zrkadlová, Materiál: Kov


Eleven Miami 2576 Purple je unisex model z novej kolekcie slnečných okuliarov značky 11 Miami. Ľahký kovový plný rám s veľkými očnicami v retro štýle. Línie rámu u tenké, dostatočne pružné aj pevné pre príjemné nosenie.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare EGO 7072 Silver: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: strieborná , Farba skiel: Dymový gradient - zrkadlový, Materiál: Kov.

Pútavý a netradičný dizajn, je tvorený zaujímavými očnicami v štýle cat-eye v modernom prevedení. Strieborná farba rámu a tak isto strieborné očnice sa výborne dopĺňajú a rám pôsobí moderne a cool. Pri tomto modeli je dostupný aj variant v zlatých farbách. Ego Eywear EGO 7072 Silver sú perfektné slnečné okuliare pre vás, ktoré sa snažia odlíšiť od davu.

Kolekcia značky Ego Eyewear nachádza inšpiráciu v retro dizajne a ponúka to v kombinácii a s modernými prvkami a farbami. EGO sú okuliare, ktoré si vás nájdu. Okuliare, s ktorými sa budete cítiť sa skvele a vyzerať neobyčajne a oživia vaše Ego!

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie spať a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

  

Nech je váš štýl akýkoľvek, moderný alebo retro, okuliare EGO Eyewear v sebe spájajú spájajú vintage štýl a moderné prvky. S ktorýmkoľvek modelom EGO upútate. už len si vybrať farbu v akej ste zatiaľ okuliare nemali.

  • strieborná farba rámiku
  • farba skiel strieborná
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia (obrázok je ilustračný)
EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 58
Výška očnice 48
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
58mm
15mm
48mm
140mm
142mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare EGO 7072 Silver

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...