Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

22,00 €

14,90 €

Slnečné okuliare EGO 3196 Black: Unisex slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: čierna , Farba skiel: modrá, Materiál: Kov.


Elegantný dizajn s dominujúcimi veľkými očnicami charakterizuje model EGO 3196 Black. Elegancia a šarm od značky EGO Eyewear tentokrát v dámskom prevedení.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare EGO 3196 Black: Unisex slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: čierna , Farba skiel: modrá, Materiál: Kov.

Elegantný dizajn s dominujúcimi veľkými očnicami charakterizuje model EGO 3196 Black. Elegancia a šarm od značky EGO Eyewear tentokrát v dámskom prevedení. Rám je tvorený zaujímavými oválnymi očnicami, ktoré sú spojené tenkou elegantnou prepážkou. Model je vo viacerých farbách. Tento variant je kombinuje čiernu farbu kovového rámiku a modrú farbu sklíčok.

EGO 3196 Black sú ideálne slnečné okuliare pre dámy, ktoré sa hľadajú nie bežný model a radi upútajú.

Kolekcia značky Ego Eyewear nachádza inšpiráciu v retro dizajne a ponúka to v kombinácii a s modernými prvkami a farbami. EGO sú okuliare, ktoré si vás nájdu. Okuliare, s ktorými sa budete cítiť sa skvele a vyzerať neobyčajne a oživia vaše Ego!

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie spať a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

 

  • čierna farba rámiku
  • farba skiel modrá
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia (obrázok je ilustračný)

Moderná alternatíva štýlu Retro - to je model EGO 3196 Black, to bude tá pravá voľba. Štýlový dizajn, moderné farby, kvalitné šošovky s UV filtrom, to všetko vám dá model EGO 3196 Black, ideálny na slnečný deň v meste.

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 54
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
54mm
20mm
54mm
140mm
145mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare EGO 3196 Black

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...