Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

115,00 €

89,50 €

Dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1316: pánsky celo-očnicový rám, materiál: kov, Tvar: Wayfarer, farba: modrá, FLEX - Áno, Multifokálne skla: áno.


Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1316 sú moderným rámom v trendovom dizajne z kvalitných materiálov. Tenšie línie očníc sú v tmavo-šedej farbe, pričom horná širšia časť očníc je v modrej farbe. Očnice plynule prechádzajú do širších kovových stráničiek, ktoré sa postupne zužujú. Modré kovové stránice zdobí logo značky. Obľúbený kovový celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň. Rám TIMBERLAND TB1316 je minimalisticky dizajnovaný, dostatočne pevný...

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1316: pánsky celo-očnicový rám, materiál: kov, Tvar: Wayfarer, farba: modrá, FLEX - Áno, Multifokálne skla: áno.

Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1316 sú moderným rámom v trendovom dizajne z kvalitných materiálov. Tenšie línie očníc sú v tmavo-šedej farbe, pričom horná širšia časť očníc je v modrej farbe. Očnice plynule prechádzajú do širších kovových stráničiek, ktoré sa postupne zužujú. Modré kovové stránice zdobí logo značky. Obľúbený kovový celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň. Rám TIMBERLAND TB1316 je minimalisticky dizajnovaný, dostatočne pevný ale ľahký, hmotnosť iba 26 gramov hovorí za všetko. Stráničky sú s flexom, čo umožňuje vyšší komfort pri nosení a nasádzaní okuliarov. Celková šírka rámu je 137 mm.

Logo Timberland

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu TIMBERLAND TB1316 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, s filtrom UV 400 alebo PC filtrom. Odporúčame balíky šošoviek Extra s antireflexom, alebo Premium pre vyššie dioptrie.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 36
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Timberland
54mm
17mm
36mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare TIMBERLAND TB1316

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...