Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

138,00 €

92,50 €

Značkové dioptrické okuliare DIESEL DL5077: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: Wayfarer, farba: lesklá čierna, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 32g.


Diesel DL5077 je pánsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Wayfarer s veľkými očnicami. Stráničky sú v čiernej farbe s 3D logom DIESEL.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare DIESEL DL5077: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: Wayfarer, farba: lesklá čierna, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 32g.

Diesel DL5077 je pánsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Wayfarer s veľkými očnicami. Stráničky sú v čiernej farbe s 3D logom DIESEL. Časť stráničky pod logom, je potiahnutá Denimom (modrá riflovina) čo pôsobí netradične a atraktívne.

Doprajte si aj vy jeden klasický model, ktorý je populárny už od 50 rokov minulého storočia až do dnes. Navyše s modernými prvkami a imidžom štýlovej značky.
Okuliare Diesel
Diesel vidí a interpretuje veci okolo nás odlišne a spája tých ktorí to vidia podobne. Vytvor si aj ty vlastnú cestu a odlíš sa na ulici so značkou DIESEL.

Vyberte si okuliarové šošovky

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu Diesel DL5077 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, s antireflexom alebo PC filtrom. Odporúčame stenčené sklá s antireflexom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare DIESEL :)

 

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 54
Výška očnice 40
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Diesel
54mm
16mm
40mm
145mm
139mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Diesel DL5077

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...