Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

62,00 €

44,50 €

Slnečné okuliare Floats F4229: Model: Unisex, šošovky: Polarizačné, UV Filter: 100% UVA / UVB, Materiál: Kov / plast, Farba: zlatá / hnedá, Šošovky: Zelené, Tvar: Aviator


Slnečné polarizačné okuliare Floats F4229 sú tradičným modelom značky FLOATS pre dámy aj pánov v štýle pilotiek. Tradičný štýl Aviator je modernizovaný a osloví tých čo majú radi klasiku aj moderné trendy. Očnice sú viac zaoblené a spojené nosníkom, so širšími stráničkami.

Celý popis…
 • ✓ Doprava zadarmo
 • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
 • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
 • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare Floats F4229: Model: Unisex, šošovky: Polarizačné, UV Filter: 100% UVA / UVB, Materiál: Kov / plast, Farba: Zlatá / Hnedá, Šošovky: Zelené, Tvar: Aviator

Slnečné polarizačné okuliare Floats F4229 sú tradičným modelom značky FLOATS pre dámy aj pánov v štýle pilotiek. Tradičný štýl Aviator je modernizovaný a osloví tých čo majú radi klasiku aj moderné trendy. Očnice sú viac zaoblené a spojené nosníkom, so širšími stráničkami. Tento variant ponúka šošovky v zelenej farbe a kovový rám v zlatej farbe. Plastové bočnice sú v hnedom škvrnitom vzore. Okuliare vďaka kvalitným a ľahkým materiálom a spracovaniu, sa príjemne nosia a sedia na tvári.

Kvalitné polarizačné šošovky sú práve to čo potrebujete pre dlhé slnečné dni. V kombinácii s filtrom UV400 kategórie 3, budú tieto okuliare ideálne pri riadení auta, alebo pobyte pri vode. Prečítajte si viac o polarizačných okuliaroch

 • zlatá / hnedá farba rámiku
 • farba skiel zelenáSlnečné okuliare FLOATS
 • UV400 kategórie 3
 • polarizačné šošovky
 • ochrana skiel proti poškriabaniu (anti-scratch)
 • špičkový dizajn a kvalitné materiály
 • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia

FLOATS je bestsellerom medzi značkami vo svete okuliarovej športovej módy. Ich kolekcia polarizačných okuliarov spája moderný dizajn s kvalitnými materiálmi. Ponúkame vám značku FLOATS, ktorá predstavuje taliansky dizajn za vysoko zvýhodnené ceny. 

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie späť a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Moderná alternatíva štýlu Aviator - unisex model Floats F4229, to je všetko čo pri slnečných okuliaroch hľadáte. Moderný štýl Aviator, kvalitné spracovanie a materiály, polarizačné šošovky za cool cenu.

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 13
Dĺžka stránice 142
Priemer očnice 60
Výška očnice 48
Tvar Aviator
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
60mm
13mm
48mm
142mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné polarizačné okuliare FLOATS F4229

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...