Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

25,00 €

16,50 €

Slnečné okuliare EGO 7072 Gold: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: zlatá , Farba skiel: zlatý gradient - zrkadlový, Materiál: Kov.


Pútavý a netradičný dizajn, je tvorený zaujímavými očnicami v štýle cat-eye v modernom prevedení. Zlatá farba rámu a tak isto zlaté očníce sa výborne dopĺňajú a rám pôsobí moderne a cool. Pri tomto modeli je dostupný aj variant s modrými šošovkami. Ego Eywear EGO 7072 Gold sú perfektné slnečné okuliare pre vás, ktoré sa snažia odlíšiť od davu.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare EGO 7072 Gold: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: zlatá , Farba skiel: zlatý gradient - zrkadlový, Materiál: Kov.

Pútavý a netradičný dizajn, je tvorený zaujímavými očnicami v štýle cat-eye v modernom prevedení. Zlatá farba rámu a tak isto zlaté očníce sa výborne dopĺňajú a rám pôsobí moderne a cool. Pri tomto modeli je dostupný aj variant v strieborných odtieňoch. Ego Eywear EGO 7072 Gold sú perfektné slnečné okuliare pre vás, ktoré sa snažia odlíšiť od davu.

Kolekcia značky Ego Eyewear nachádza inšpiráciu v retro dizajne a ponúka to v kombinácii a s modernými prvkami a farbami. EGO sú okuliare, ktoré si vás nájdu. Okuliare, s ktorými sa budete cítiť sa skvele a vyzerať neobyčajne a oživia vaše Ego!

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov skupiny FLOATS, pod ktoré patrí aj značka EGO. Ich história viac ako štvrťstoročie spať a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO Eyewear.

Slnečné okuliare EGOSlnečné okuliare FLOATSSlnečné okuliare ELEVEN Miami

Nech je váš štýl akýkoľvek, moderný alebo retro, okuliare EGO Eyewear v sebe spájajú spájajú vintage štýl a moderné prvky. S ktorýmkoľvek modelom EGO upútate. už len si vybrať farbu v akej ste zatiaľ okuliare nemali.

  • zlatá farba rámiku
  • farba skiel zlatá - zrkadlová, gradálna
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia (obrázok je ilustračný)
EAN Nedefinované
Farba Zlatá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 58
Výška očnice 48
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
58mm
15mm
48mm
140mm
142mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare EGO 7072 Gold

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...