Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

35,00 €

21,90 €

Slnečné okuliare Eleven Miami 2609 Gold: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba: Zlatá / Čierna, Materiál: Kov / Plast.


Eleven Miami 2609 Gold sú štýlovým modelom z novej kolekcie slnečných okuliarov výrobcu FLOATS zo slnečného Miami. Kovový plný rám so štýlovým nosníkom, ktorý zvýrazňuje coolový štýl okuliarov 11 Miami.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare Eleven Miami 2609 Gold: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba: Zlatá / Čierna, Materiál: Kov / Plast

Eleven Miami 2609 Gold sú štýlovým modelom z novej kolekcie slnečných okuliarov výrobcu FLOATS zo slnečného Miami. Kovový plný rám so štýlovým nosníkom, ktorý zvýrazňuje coolový štýl okuliarov 11 Miami. Módne oválne očnice sú z čierneho plastu vsadené do kovového rámu, ktorý je v zlatej farbe s tenkými kovovými stráničkami. Okuliare svojimi dostatočne veľkými sklami dokonale chránia oči pred slnečným žiarením zo všetkých strán.

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie späť a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

  

Nech je váš štýl akýkoľvek, moderný alebo retro, okuliare Eleven Miami v sebe spájajú históriu a moderné prvky. Preto si ich obľúbite a budú sa vám hodiť. Už len si vybrať farbu. Tento variant ponúkame v atraktívnej zlatej v kombinácii s čiernou.

  • zlatá farba rámiku
  • farba skiel čierna gradálna
  • UV400 kategórie 2
  • špičkový dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia (obrázok je ilustračný)

Moderná alternatíva štýlu Retro - unisex model Eleven Miami 2609 Gold, to je tá pravá voľba pre každého. Cool dizajn za dobrú cenu. 

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 138
Priemer očnice 53
Výška očnice 45
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
53mm
20mm
45mm
138mm
145mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare Eleven Miami 2609 Gold

Nahrávám...