Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

38,50 €

24,90 €

Slnečné okuliare Eleven Miami 2589 : Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba: Zlatá, Materiál: kov, Šošovky: ružové / zelené zrkadlové.


Eleven Miami 2589 sú nápadným modelom z novej kolekcie slnečných okuliarov výrobcu FLOATS zo slnečného Miami. Kovový plný rám s veľkými očnicami v nezameniteľnom štýle. Ak chcete upútať tak tento model so zrkadlovkami vám to zaručene splní.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Slnečné okuliare Eleven Miami 2589 : Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba: Zlatá, Materiál: kov, Šošovky: ružové / zelené zrkadlové.

Eleven Miami 2589 sú nápadným modelom z novej kolekcie slnečných okuliarov výrobcu FLOATS zo slnečného Miami. Kovový plný rám s veľkými očnicami v nezameniteľnom štýle. Ak chcete upútať tak tento model so zrkadlovkami vám to splní.

Výrazný a neprehliadnuteľný coolový štýl okuliarov 11 Miami, s ktorým zaručene upútate.  Kovový rámik je v zlatej farbe s tenkými líniami na očniciah, ktoré sú na spodnom okraji zaoblené a s rovnou líniou hore. Ružová farba zrkadlových skiel v určitom uhle pohľadu prechádza do zelenej. Okuliare svojimi dostatočne veľkými sklami dokonale chránia oči pred slnečným žiarením zo všetkých strán

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie späť a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

  

Nech je váš štýl akýkoľvek, moderný alebo retro, okuliare Eleven Miami v sebe spájajú históriu a moderné prvky. Preto si ich obľúbite a budú sa vám hodiť. Už len si vybrať farbu. Tento variant ponúkame v atraktívnej zlatej farbe.

  • zlatá farba rámiku
  • farba skiel zrkadlová ružovo-zelená
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia

Moderná alternatíva štýlu Retro - unisex model Eleven Miami 2589 , to je tá pravá voľba pre každého. Dizajn, ktorým vystúpite z radu za dobrú cenu. 

EAN Nedefinované
Farba Zlatá
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 63
Výška očnice 54
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
63mm
20mm
54mm
140mm
143mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare Eleven Miami 2589

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...