Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

90,00 €

79,00 €

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1569: pánsky celo-očnicový rám, materiál: kov, Tvar: obdĺžnikový, farba: matná modrá, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 22g.


Okuliare značky TIMBERLAND TB1569 sú moderným rámom  pre moderných pánov. Odľahčný kov je príjemný na dotyk a počas nosenia. Klasický hranatý dizajn má moderný look doplnený tenkými stránicami s flexom. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1569: pánsky celo-očnicový rám, materiál: kov, Tvar: obdĺžnikový, farba: matná modrá, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 22g.

Okuliare značky TIMBERLAND TB1569 sú moderným rámom  pre moderných pánov. Odľahčný kov je príjemný na dotyk a počas nosenia. Klasický hranatý dizajn má moderný look doplnený tenkými stránicami s flexom. 

Kvalitný celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň. Rám TIMBERLAND TB1569 je minimalisticky dizajnovaný v urban štýle, ideálny pre busy deň v meste. 

Logo Timberland

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu TIMBERLAND TB1569 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, s filtrom UV 400 alebo PC filtrom. Odporúčame  odľahčené a stenšené šošovky Extra s antireflexom, alebo Premium pre vyššie dioptrie

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 54
Výška očnice 38
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Pánske
Značka Timberland
54mm
17mm
38mm
145mm
132mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare TIMBERLAND TB1569

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...