Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

85,00 €

74,50 €

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1354: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast/kov, Tvar: obdĺžnikový, farba: matná modrá, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 16g.


Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1354 sú moderným rámom v trendovom dizajne z kvalitných materiálov. Tento model je v kombinácii materiálov kov+plast, v čierno-šedej farbe. Rám je mimoriadne ľahký a ideálne pružný, doknale sedí na tvári. Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1354: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast/kov, Tvar: obdĺžnikový, farba: matná modrá, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 16g.

Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1354 sú moderným rámom v trendovom dizajne z kvalitných materiálov. Tento model je v kombinácii materiálov kov+plast, v čierno-šedej farbe. Rám je mimoriadne ľahký a ideálne pružný, doknale sedí na tvári. Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň. Rám TIMBERLAND TB1354 je minimalisticky dizajnovaný v urban štýle, ideálny pre dlhý deň v práci. 

Logo Timberland

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu TIMBERLAND TB1354 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, s filtrom UV 400 alebo PC filtrom. Odporúčame  odľahčené a stenšené šošovky Extra s antireflexom, alebo Premium pre vyššie dioptrie

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Pánske
Značka Timberland
52mm
19mm
35mm
140mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare TIMBERLAND TB1354

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...