Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

100,00 €

79,00 €

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1351: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast / kov (stráničky), Tvar: Wayfarer, farba: čierna / zelená, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 18g.


Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1351 sú inšpirované modelom Wayfarer v trendovom dizajne. Očnice sú vyrobené z kvalitného a odľahčeného plastu čiernej farby. Stráničky sú kovové zdobené plastovým detailom v zelenom odtieni, na ktorom sa nachádza aj logo značky.Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1351: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast / kov (stráničky), Tvar: Wayfarer, farba: čierna / zelená, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 18g.

Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1351 sú inšpirované modelom Wayfarer v trendovom dizajne. Očnice sú vyrobené z kvalitného a odľahčeného plastu čiernej farby. Stráničky sú kovové zdobené plastovým detailom v zelenom odtieni, na ktorom sa nachádza aj logo značky. Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň. Rám TIMBERLAND TB1351 je minimalisticky dizajnovaný, dostatočne pevný a pružný, no zároveň ľahký, hmotnosť iba 18 gramov hovorí za všetko.

Logo Timberland

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu TIMBERLAND TB1351 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, s filtrom UV 400 alebo PC filtrom. Odporúčame balíky šošoviek Extra s antireflexom, alebo Premium pre vyššie dioptrie.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 56
Výška očnice 35
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Timberland
56mm
17mm
35mm
145mm
142mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare TIMBERLAND TB1351

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...