Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

115,00 €

64,50 €

Dioptrické okuliare Gant GA3071: Pánsky okuliarový rám, Materiál: kov - očnice / plast - stráničky , Tvar: obdĺžnikový, Farba: hnedá, Multifokálne sklá: Áno, Flex: Áno.


Pánske dizajnové okuliare Gant GA3071 sú trendový polorám v obľúbenej kombinácií kovových očníc a plastových stránic. Klasické tvary pánskeho polorámu sú vyšperkované drobnými detailami a upútajú kvalitným spracovaním. Kovové očnice v zlato-hnedej harbe sa ideálne dopĺňajú širšími stráničkami, ktoré sú jednoduché v minimalistickom duchu ozdobené logom GANT...

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Gant GA3071: Pánsky okuliarový rám, Materiál: kov - očnice / plast - stráničky , Tvar: obdĺžnikový, Farba: hnedá, Multifokálne sklá: Áno, Flex: Áno.

Pánske dizajnové okuliare Gant GA3071 sú trendový polorám v obľúbenej kombinácií kovových očníc a plastových stránic. Klasické tvary pánskeho polorámu sú vyšperkované drobnými detailami a upútajú kvalitným spracovaním. Kovové očnice v zlato-hnedej harbe sa ideálne dopĺňajú širšími stráničkami, ktoré sú jednoduché v minimalistickom duchu ozdobené logom GANT. Matná hnedá farba prislúcha ideálne ku klasickému modelu okuliarov ako je Gant GA3071.

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Šírka nosníka - 17 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Výška očnice - 31  mm 
  • Celková šírka rámu - 135 mm

Značka Gant sa pýši snahou o výrobu špičkových okuliarov, čo sa nedá uprieť ani tomuto rámu, kde sa podarilo dodať moderný look tradičnému pánskemu štýlu.  Komfort pri nosení okuliarov zvyšujú pružné flexi stránice.

 Logo Gant

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu Gant GA3071 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare GANT + utierka na sklá.

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 31
Tvar Hranaté
Rám Polorám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka GANT
54mm
17mm
31mm
140mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Gant GA3071

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...