Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

130,00 €

77,50 €

Značkové dioptrické okuliare Benetton BE77 nám ponúkajú jeden z vrcholov súčasnej módy vo svete okuliarov a okuliarových rámov. Moderne tvarované okuliare, v klasickej čiernej farbe očníc príjemne kontrastujú s kovovými postranicami v striebornej farbe.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare Benetton BE77 nám ponúkajú jeden z vrcholov súčasnej módy vo svete okuliarov a okuliarových rámov. Moderne tvarované okuliare, v klasickej čiernej farbe očníc príjemne kontrastujú s kovovými postranicami v striebornej farbe. Tie sú ozdobené vygravírovaným logom Benetton. Kvalitné vyhotovenie rámu zabezpečuje jeho pevnosť a ľahkosť (iba 20 gramov). Okuliare sú Unisex a svojím univerzálnym dizajnom sa teda hodia pre dámy aj pánov. Maximálne pohodlie vám zabezpečia pružné flexi stránice, ktoré nosenie okuliarov výrazne spríjemnia. Celková šírka rámu je 130mm.

Logo okuliarov Benetton

TIP: Doprajte si k okuliarovému rámu Benetton BE77 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 50
Výška očnice 30
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
50mm
17mm
30mm
135mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare BENETTON B77

Nahrávám...