Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

129,00 €

76,50 €

Značkové unisex okuliare Tommy Hilfiger 3222 s hnedými stránicami a striebristými obrubami pôsobia striedmo, ale veľmi elegantne. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Módne unisex okuliare značky TIMBERLAND s hnedými stránicami a čiernymi obrubami pôsobia striedmo, ale veľmi elegantne. O svojom nositeľovi prezrádzajú, že má výborný vkus a požaduje absolútnu kvalitu. Moderne dizajnovaný rám okuliarov kombinuje plastové stránice a ľahučké kovové obruby skiel. Pri čelnom pohľade na obruby okuliarov potešia drobné, ale vysoko estetické detaily — ozdobné výrezy a logo na konci postraníc. Obľúbená kombinácia, kovový polorám z Titanu a platové stráničky tvorí praktický ale veľmi atraktívny model okuliarov TIMBERLAND 1180. Rám je pevný a ľahký, hmotnosť iba 19 gramov hovorí za všetko.

Logo Timberland

TIP: Doprajte si k unisex (= pre dámy aj pre pánov) rámu TIMBERLAND 1180 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom. Odporúčame balíky šošoviek Extra s antireflexom, alebo Premium pre vyššie dioptrie.

Momentálne za akciovú uvádzaciu cenu 76,50€

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 51
Výška očnice 26
Tvar Hranaté
Rám Polorám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Timberland
51mm
17mm
26mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Okuliare TIMBERLAND 1180

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...