Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

69,00 €

Dioptrické okuliare Boyd Large 02: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: oválny (Retro), Rozmery v mm: 51,20,140/ 45, farba: matná zlatá, Flex: nie, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 13g, celková šírka rámu - 133mm.


Od hipstera po právnika, je tento ľahučký rám vhodný pre každého, kto miluje klasický vzhľad, no nebojí sa upútať pozornosť. Rám je vyrobený z kvalitného japonského titánu, vďaka ktorému je ľahky, dostatočne pevný a zároveň pružny.Tento unikátkny model v štýlovom dizajne vám ponúkame v matnej zlatej farbe, ktorá sa hodí k jeho tenkým líniam.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Boyd Large 02: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: oválny (Retro), Rozmery v mm: 51,20,140/ 45, farba: matná zlatá, Flex: nie, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 13g, celková šírka rámu - 133mm.

Od hipstera po právnika, je tento ľahučký rám vhodný pre každého, kto miluje klasický vzhľad, no nebojí sa upútať pozornosť. Rám je vyrobený z kvalitného japonského titánu, vďaka ktorému je ľahky, dostatočne pevný a zároveň pružny.Tento unikátkny model v štýlovom dizajne vám ponúkame v matnej zlatej farbe, ktorá sa hodí k jeho tenkým líniam. Unisex retro rám Boyd Large je štýlový model, ktorý ponúka veľmi dobré vypracovanie a výbornú kvalitu za super cenu. 

Rozmery rámu v mm: 51 (šírka očnice) -20 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) /  45 (výška očnice) - 133 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Boyd Large 03 aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, PC filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

 

 

 

EAN Nie
Farba Zlatá
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 45
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske, Pánske
Značka Nie
51mm
20mm
45mm
140mm
133mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex titánové okuliare Boyd Large 02

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...