Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

64,00 €

Dioptrické okuliare Enda Gold: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: oválne, Rozmery v mm: 49,18,145/ 42, farba: matná zlatá (Light Gold), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 14g, celková šírka rámu - 130mm.


Rám je vyrobený z kvalitného japonského titánu, vďaka ktorému je ľahký, dostatočne pružný a odolný. Tenké línie rámu, modernejšia variácia štýlu Boyd, s výraznejším plochým vrchom očníc, určite zaujme kamkoľvek pôjdete. Tento rám vám ponúkame v zlatej farbe. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Enda Gold: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: oválne, Rozmery v mm: 49,18,145/ 42, farba: matná zlatá (Light Gold), Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 14g, celková šírka rámu - 130mm.

Rám je vyrobený z kvalitného japonského titánu, vďaka ktorému je ľahký, dostatočne pružný a odolný. Tenké línie rámu, modernejšia variácia štýlu Boyd, s výraznejším plochým vrchom očníc, určite zaujme kamkoľvek pôjdete. Tento rám vám ponúkame v zlatej farbe. Unisex rám Enda Gold je štýlový model, ktorý ponúka kvalitné spracovanie za výbornú cenu. 

Rozmery rámu v mm: 49 (šírka očnice) -18 (nosník) -145 (dĺžka stráničiek) /  42 (výška očnice) - 130 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Enda Gold aj kvalitné okuliarové šošovky s antireflexom, PC filtrom a tvrdenou vrstvou. Náš optik odporúča sklá v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 


PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nie
Farba Zlatá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 49
Výška očnice 42
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske, Pánske
Značka Nie
49mm
18mm
42mm
145mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex titánové okuliare Enda Gold

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...