Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

99,00 €

69,00 €

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1332: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: Wayfarer, farba: šedá / priehľadná, FLEX - ÁNO, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 26g.


Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1332 sú inšpirované modelom Wayfarer v trendovom dizajne. Plastové očnice sú v dolnej časti oválnejšie, ako je tomu pri klasickom modeli Wayfarer.  Rám je vyrobený z kvalitného a odľahčeného plastu. Očnice aj stránice sú šedej farby, pričom z vnútornej strany je rám priehľadný. Časť stráničky, ktorá je zdobená logom značky, je kovová.Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové dioptrické okuliare TIMBERLAND TB1332: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: Wayfarer, farba: šedá / priehľadná, FLEX - ÁNO, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 26g.

Pánske okuliare značky TIMBERLAND TB1332 sú inšpirované modelom Wayfarer v trendovom dizajne. Plastové očnice sú v dolnej časti oválnejšie, ako je tomu pri klasickom modeli Wayfarer.  Rám je vyrobený z kvalitného a odľahčeného plastu. Očnice aj stránice sú šedej farby, pričom z vnútornej strany je rám priehľadný. Časť stráničky, ktorá je zdobená logom značky, je kovová.Obľúbený celorám pre pánov, elegantný a praktický zároveň. Rám TIMBERLAND TB1332 je minimalisticky dizajnovaný, dostatočne pevný ale ľahký, hmotnosť iba 26 gramov hovorí za všetko. Stráničky sú s flexom, čo umožňuje vyšší komfort pri nosení a nasádzaní okuliarov. Celková šírka rámu je 139 mm.

Logo Timberland

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu TIMBERLAND TB1332 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, s filtrom UV 400 alebo PC filtrom. Odporúčame balíky šošoviek Extra s antireflexom, alebo Premium pre vyššie dioptrie.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Sivá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 54
Výška očnice 38
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Timberland
54mm
18mm
38mm
145mm
139mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare TIMBERLAND TB1332

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...