Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

170,00 €

98,00 €

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5116: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: modrá / čierna, Multifokálne sklá: Áno


Luxusné dámske okuliare SWAROVSKI SK5116 zaujmú optimistickým dizajnom a elegantnými farbami. Módny plastový rám pre dámy v obľúbenom štýle Cat-Eye s modernými prvkami. Modré plastové očnice v modrej farbe pôsobia veľmi esteticky. Širšie stráničky s logom sa ku koncom postupne zužujú. Neprehliadnuteľné sú samozrejme špecifické kryštáliky Swarovski po oboch stranách rámu.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5116: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: modrá / čierna, Multifokálne sklá: Áno

Luxusné dámske okuliare SWAROVSKI SK5116 zaujmú optimistickým dizajnom a elegantnými farbami. Módny plastový rám pre dámy v obľúbenom štýle Cat-Eye s modernými prvkami. Plastové očnice v modrej farbe pôsobia veľmi esteticky. Širšie stráničky s logom sa ku koncom postupne zužujú. Neprehliadnuteľné sú samozrejme špecifické kryštáliky Swarovski po oboch stranách rámu.

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Šírka nosníka - 14 mm
  • Dĺžka stránice - 135 mm
  • Výška očnice - 40  mm 
  • Celková šírka rámu - 133 mm

 Logo Swarovski

 

 

Moderný a vkusný rám pre dámy SWAROVSKI SK5116 s detailne vybrúsenými a žiariacimi kryštálmi od legendárneho rakúskeho výrobcu Swarovski. 

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu SWAROVSKI SK5116 aj kvalitné dioptrické okuliarové šošovky. Optik odporúča naše balíky skiel - Extra, Premium a Exclusive s antireflexom a povrchovými úpravami.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Swarovski:)

 

EAN Nie
Farba Modrá
Šírka nosníka 14
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 54
Výška očnice 40
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Swarovski
54mm
14mm
40mm
135mm
133mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Swarovski SK5116

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...