Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

225,00 €

115,00 €

Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC0775: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: perleťová modrá.


Výnimočné dámske okuliare Roberto Cavalli RC0775 sú od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Dizajn modelu RC0775 sa nesie na popularite štýlu Cat-Eye s veľkými výraznými očnicami. Plastový rám v modernom retro štýle je v modrej farbe, na bočniciach s charakteristickým logom značky RC v striebornej farbe.


 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC0775: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: perleťová modrá.

Výnimočné dámske okuliare Roberto Cavalli RC0775 sú od talianskej módnej značky zosobňujúcej pôvab, krásu a lásku k prírode. Dizajn modelu RC0775 sa nesie na popularite štýlu Cat-Eye s veľkými výraznými očnicami. Plastový rám v modernom retro štýle je v modrej farbe, na bočniciach s charakteristickým logom značky RC v striebornej farbe

  • Priemer očnice - 58 mm
  • Šírka nosníka - 18 mm
  • Dĺžka stránice - 135 mm
  • Výška očnice - 46  mm 
  • Celková šírka rámu - 145 mm

Roberto Cavalli je synonymom radosti, optimizmu a úspechu. Talianska značka Roberto Cavalli predstavuje životný štýl, ktorý je nekonformný a slobodný, zmyselný a vždy zvodný. V okuliaroch RC nachádzame mix tradičných remeselníckych prístupov a novátorských experimentov s viditeľným odkazom k prírode. Taký je aj elegantný retro model RC0775 s nadmernými Cat-Eye očnicami. Modrá farba rámu pridáva na jeho výnimočnosti a bude príjemne ladiť napríklad aj s modrými dúhovkami.

 Logo Roberto Cavalli

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu Roberto Cavalli RC0775 kvalitné a dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Roberto Cavalli :)

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 58
Výška očnice 46
Tvar Veľké
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Roberto Cavalli
58mm
18mm
46mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Roberto Cavalli RC0775

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...