Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

122,00 €

78,50 €

Dioptrické okuliare MOSCHINO MO205: dámsky okuliarový rám, materiál: kov, Tvar: Cat-Eye, farba: strieborná, Flex: Áno, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 21g.


Dioptrické okuliare MOSCHINO MO205 v dámskom dizajne, je elegantný módny produkt z dielne tohto talianskeho návrhára. Jemné línie kovového rámu sú presne tvarované s precíznou remeselnou zručnosťou.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare MOSCHINO MO205: dámsky okuliarový rám, materiál: kov, Tvar: Cat-Eye, farba: strieborná, Flex: Áno, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 21g.

Dioptrické okuliare MOSCHINO MO205 v dámskom dizajne, je elegantný módny produkt z dielne tohto talianskeho návrhára. Jemné línie kovového rámu sú presne tvarované s precíznou remeselnou zručnosťou. Očnice sú pretiahnuté po okrajoch v štýle  Cat-Eye a plynule prechádzajú do stráničiek v zaujímavom tvare, ktorý sa zužuje a opäť rozširuje.

Rám je kovový v striebornej farbe s ozdobou na stráničkách, ktoré sú s flexom pre maximálny komfort pri nosení a nasadzovaní. Príjemný rám MOSCHINO MO205 pre dámy, ktoré chcú upútať nenápadnosťou a eleganciou.

  • Priemer očnice - 54 mm
  • Šírka nosníka - 17 mm
  • Dĺžka stránice - 135 mm
  • Výška očnice - 34 mm 
  • Celková šírka rámu - 132 mm

MOSCHINO je luxusný taliansky módny dom, založený v roku 1983 Francom Moschinom. Značka je známa svojím excentrickým nezvyčajným dizajnom, ľahko rozoznateľným a identifikovateľným. Zaujímavý dizajn so zmyslom pre humor a iróniu, aj tak je známa značka ktorá ponúka niekoľko módnych línií, hlavne Moschino a Love Moschino. Okuliare Moschino sú zábavné, moderné s úžasnými detailmi a pútavými farbami.

 Logo Love Moschino - eOkuliare.sk

 

 

 

TIP: Doprajte si k teen´s rámu Love Moschino MO205 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu. Odporúčame šošovky s antireflexom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Love Moschino :)

EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 54
Výška očnice 34
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
54mm
17mm
34mm
135mm
132mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare MOSCHINO MO205

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...