Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

129,00 €

72,80 €

Dioptrické okuliare Love Moschino ML105V - dámsky okuliarový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, farba: Hnedá / škvrnitý vzor, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno


Okuliare Love Moschino ML105V je dámsky okuliarový rám v retro dizajne z módnej dielne MOSCHINO. Zaujmú pútavými retro tvarmi, ktoré sa inšpirujú v štýle Cat-Eye a transformujú do modernej podoby.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Love Moschino ML105V - dámsky okuliarový rám, Materiál: acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, farba: Hnedá / škvrnitý vzor, FLEX = Áno, Multifokálne sklá: Áno

Okuliare Love Moschino ML105V je dámsky okuliarový rám v retro dizajne z módnej dielne MOSCHINO. Zaujmú pútavými retro tvarmi, ktoré sa inšpirujú v štýle Cat-Eye a transformujú do modernej podoby. Veľké očnice so širšími stráničkami s logom značky Love Moschino. Stránice sú spojené s očnicami s flexom čo im umožňuje pružnejší pohyb a pohodlnejšie nasádzanie rámu. Rám okuliarov je v hnedom vzore so žltými škvrnami, vyrobený z kvalitného acetátu (plast).

  • Priemer očnice - 52 mm
  • Výška očnice - 40 mm
  • Šírka nosníka - 15 mm
  • Dĺžka stránice - 140 mm
  • Celková šírka rámu - 134 mm

MOSCHINO je luxusný taliansky módny dom, založený v roku 1983 Francom Moschinom. Značka je známa svojím excentrickým nezvyčajným dizajnom, ľahko rozoznateľným a identifikovateľným. Zaujímavý dizajn so zmyslom pre humor a iróniu, aj tak je známa značka ktorá ponúka niekoľko módnych línií, hlavne Moschino a Love Moschino. Okuliare Moschino sú zábavné, moderné s úžasnými detailami a pútavými farbami.

 Logo Love Moschino - eOkuliare.sk

 

 

 

Zvoľte si okuliarové šošovky

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Love Moschino ML105V dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu. Odporúčame šošovky s antireflexom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Love Moschino :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 40
Tvar Cat Eye
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
15mm
40mm
140mm
134mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare Love Moschino ML105V

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...