Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

170,00 €

112,50 €

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2245: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast) / kov, Tvar: oválne/módne, Farba: lesklá čierna, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 22g. Made in France


Znamenité dámske okuliare KENZO KZ2245 na prvý pohľad upútajú výraznými tvarmi a prepracovaným dizajnom. Dizajn modelu KZ2245 sa nesie na popularite štýlu Cat-Eye s veľkými výraznými očnicami.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2245: dámsky celo-očnicový rám, Materiál acetát (plast) / kov, Tvar: oválne/módne, Farba: lesklá čierna, Multifokálne sklá: Áno, Hmotnosť: 22g. Made in France

Znamenité dámske okuliare KENZO KZ2245 na prvý pohľad upútajú výraznými tvarmi a prepracovaným dizajnom. Dizajn modelu KZ2245 sa nesie na popularite štýlu Cat-Eye s veľkými výraznými očnicami. Plastové očnice sú spojené s tenšími kovovými bočnicami s dobre viditeľným logom značky KENZO v zelenej farbe. Poteší aj čierno biela kombinácia, ktorá je ideálne zvolená k tvarom rámu.

  • Priemer očnice - 55 mm
  • Šírka nosníka - 16 mm
  • Dĺžka stránice - 135 mm
  • Výška očnice - 48  mm 
  • Celková šírka rámu - 130 mm

Kvalitný model KZ2245 od značky KENZO v módnom dizajne aj farbách, s ktorým zaručene upútate.

Kenzo je francúzsky luxusný dom založený v roku 1970 japonským dizajnérom Kenzo Takadou. Dnes je to medzinárodná značka luxusného tovaru, ktorú vlastní materská spoločnosť LVMH, ktorá kúpila značku v roku 1993. Kenzo ako značka má históriu bohatú a fascinujúcu. Nová kolekcia okuliarov predstavuje mladý duch a zmysel pre zábavu a inakosť. Vyniknite, odlíšte sa od davu a vyjadrite svoju osobnosť s okuliarmi KENZO.

Logo Okuliare KENZO

Zvoľte si okuliarové šošovky.

TIP: Vyberte si k dámskemu rámu KENZO KZ2245 kvalitné a dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou a UV filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo Exclusive.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare KENZO  + utierka na sklá :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 55
Výška očnice 48
Tvar Veľké
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Nie
55mm
16mm
48mm
135mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske dioptrické okuliare KENZO KZ2245

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...