Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

95,00 €

69,00 €

Dioptrické okuliare Maverick: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: Aviator, Rozmery v mm: 58,14,140/ 49, farba: matná strieborná, Hmotnosť: 12g.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Maverick: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: Aviator, Rozmery v mm: 58,14,140/ 49, farba: matná strieborná, Hmotnosť: 12g.

Unisex titánové okuliare Maverick sú inšpirované legendárnym modelom Aviator. Nadčasový model, ktorý sa vracia opäť v plnej sláve ponúkame vylepšený v novej kolekcii 2018.

Rám je z kvalitného japonského titánu, vďaka ktorému je ľahký, dostatočne pružný a odolný. Tenké línie rámu, väčšie očnice prepojený tradičnou prepážkou to sú tie pravé pilotky! Tento rám vám ponúkame v matnej striebornej farbe. Unisex retro rám Maverick je štýlový model, ktorý ponúka kvalitné spracovanie za výbornú cenu. 

Rozmery rámu v mm: 58 (šírka očnice) -14 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) /  49 (výška očnice) - 138 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Maverick aj kvalitné okuliarové šošovky s antireflex, PC filtrom a tvrdenou vrstvou. Náš optik odporúča sklá v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 


PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

Farba Strieborná
Šírka nosníka 14
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 58
Výška očnice 49
Tvar Aviator
Rám Plný rám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
58mm
14mm
49mm
140mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex titánové okuliare Maverick

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...