Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

58,00 €

Dioptrické okuliare AIRMAN: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: Aviator, Rozmery v mm: 58,14,140/ 49, farba: matná strieborná, Hmotnosť: 12g.


Unisex titánové okuliare Airman sú inšpirované legendárnym modelom Aviator. Nadčasový model, ktorý sa vracia opäť v plnej sláve ponúkame vylepšený v novej kolekcii.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Airman: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: Aviator, Rozmery v mm: 58,14,140/ 49, farba: matná strieborná, Hmotnosť: 12g.

Unisex titánové okuliare Airman sú inšpirované legendárnym modelom Aviator. Nadčasový model, ktorý sa vracia opäť v plnej sláve ponúkame vylepšený v novej kolekcii.

Rám je z kvalitného japonského titánu, vďaka ktorému je ľahký, dostatočne pružný a odolný. Tenké línie rámu, väčšie očnice prepojený tradičnou prepážkou to sú tie pravé pilotky! Tento rám vám ponúkame v matnej striebornej farbe. Unisex retro rám Airman je štýlový model, ktorý ponúka kvalitné spracovanie za výbornú cenu. 

Rozmery rámu v mm: 58 (šírka očnice) -14 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) /  49 (výška očnice) - 138 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Airman aj kvalitné okuliarové šošovky s antireflexom, PC filtrom a tvrdenou vrstvou. Náš optik odporúča sklá v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 


PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 14
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 58
Výška očnice 49
Tvar Aviator
Rám Plný rám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske, Pánske
Značka Nie
58mm
14mm
49mm
140mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex titánové okuliare AIRMAN

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...