Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

95,00 €

69,00 €

Titánové dioptrické okuliare Angelo Admiral Blue: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: okrúhle, Rozmery v mm: 48,20,145/ 40, farba: tmavo-modrá / hnedá, Hmotnosť: 17g.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Titánové dioptrické okuliare Angelo Admiral Blue: unisex celorám, materiál: titan, Tvar: okrúhle, Rozmery v mm: 48,20,145/ 40, farba: tmavo-modrá / hnedá, Hmotnosť: 17g.

Unisex titánové okuliare Angelo Admiral Blue sú výnimočným modelom z novej kolekcie titánových rámov. Rám je vyrobený z kvalitného japonského titánu v kombinácii s talianským acetátom. Rám je ľahký, dostatočne pevný a zároveň pružný. Tento unikátkny model v štýlovom dizajne vám ponúkame v matnej tmavo-modrej farbe titánu a plast je v odtieňoch hnedej. Unisex retro rám Angelo Admiral Blue je štýlový model, ktorý ponúka veľmi dobré vypracovanie a výbornú kvalitu za super cenu.

Rozmery rámu v mm: 48 (šírka očnice) -20 (nosník) -145 (dĺžka stráničiek) /  40 (výška očnice) - 130 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Angelo Admiral Blue aj kvalitné okuliarové šošovky. Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive - s antireflexom, PC filtrom, tvrdenou vrstvou. Za tie najlepšie ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare.

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 48
Výška očnice 40
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Nie
48mm
20mm
40mm
145mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex titánové okuliare Angelo Admiral Blue

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...